احتراماً به اطلاع می رساند که کلیه سفارشات ثبت شده از تاریخ 99/01/16 ارسال خواهند شد

نحوه ثبت نام در سایت

دسته: راهنمای سایت، تاریخ: يکشنبه، 23 آبان، 1395

نحوه ثبت نام در سایت

به منظور ثبت هر گونه درخواست خرید در سایت پرده بازار، نیاز به داشتن حساب کاربری است که هر فردی لازم است یکبار روند ثبت نام را جهت ایجاد نام کاربری و رمز عبور انجام دهد و آنرا در جایی نگهداری کند تا در دفعات دیگر با وارد کردن آن بتواند خرید بعدی خود را به آسانی و بدون نیاز به گذراندن مراحل ثبت نام ، انجام دهد. جهت ایجاد حساب کاربری طبق موارد زیر عمل کنید:

 

بر روی لینک " ثبت نام کنید " در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید تا به صفحه ثبت نام هدایت شوید، همچنین در صورتیکه قبلاً در سایت ثبت نام نموده اید از طریق لینک "به ناحیه کاربری خود وارد شوید" می توانید وارد ناحیه کاربری خود شوید.

 

 

سپس در صفحه باز شده فرم مربوطه را بصورت کامل و با اطلاعات صحیح تکمیل نموده و بر روی دکمه "عضویت در سایت" کلیک نمایید.

 

 

بعد از کلیک بر روی دکمه "عضویت در سایت"، در صورتیکه اطلاعات وارد شده صحیح باشند پیغامی در پایین دکمه مبنی بر موفقیت آمیز بودن ثبت نام نمایش داده خواهد شد که بعد از آن می توانید با ورود به ناحیه کاربری خود اقدام به ثبت سفارش نمایید. همچنین اطلاعات ورود به ناحیه کاربری که در فرم ثبت نام وارد کرده اید به ادرس ایمیل شما نیز ارسال خواهند شد.

 

 

لطفا در صورت وجود هر گونه سوال یا ابهام در روند ثبت نام، از طریق صفحه ارتباط با ما با کارشناسان پرده بازار تماس حاصل فرمائید.


برچسب ها: ثبت نام در سایت ، نحوه ثبت نام ،

مطالب مرتبط


ارسال نظر

نظر خود را درباره این مطلب بنویسید ...