ضمانت محصولات

ضمانت

از اینکه فروشگاه اینترنتی پرده بازار را جهت خرید پرده انتخاب کرده اید خوشحال و خرسند هستیم و امیدواریم با ارائه محصولات با کیفیت، رضایت شما مشتری عزیز را جلب نماییم.

 

پرده بازار در محصولات تولیدی خود از مواد اولیه مرغوب و پارچه های تولید شده بنام بین المللی استفاده می کند و با توجه به کیفیت بالای قطعات مورد استفاده، پرده بازار تمامی محصولات خود را از نظر سلامت فیزیکی و اصالت کالا با شرایط مندرج در پایین این صفحه به مدت 18 ماه ضمانت می کند.

 

لازم به توضیح می باشد که پرده سفارش داده شده بعد از تولید و قبل از ارسال، توسط همکاران کنترل کیفی، تست شده و در صورت معیوب بودن به چرخه تولید مجدد باز میگردد و بعد از تولید در بسته بندی بسیار زیبا و مقاوم با تمام امکانات و پایه های نصب خدمت خریدار ارسال میگردد.

 

در هر صورت اگر در حین نصب یا بعد از آن با پرده های خود دچار مشکل شدید می توانید جهت دریافت خدمات پس از فروش از قسمت ارتباط با ما با کارشناسان فنی ارتباط برقرار کنید تا راهنمایی های لازم در این خصوص به شما ارائه گردد.

 

توجه داشته باشید که چنانچه ایراد پیش آمده ناشی از ایراد در تولید بوده باشد، پرده بازار تمام مشکلات را برای شما بدون هزینه اضافی برطرف خواهد کرد و در صورتیکه این ایراد ناشی از صدمه های فیزیکی به قطعات در هنگام حمل و نقل و یا نصب بوده باشد، باز هم پرده بازار در کنار شما خواهد بود تا با کمترین هزینه ممکن پرده ی شما به حالت اول باز گردد.

 

 

شرایط ضمانت محصولات:

- با توجه به اینکه پرده طبق ابعاد اعلامی مشتری تولید می شود بنابراین به هیچ وجه امکان تعویض و یا مرجوع کردن آن ممکن نمی باشد، پس در انتخاب رنگ، جنس، بافت و متراژ محصول خود دقت فرمایید.

 

- زمان تحویل محصولات از یک تا 7 روز کاری می باشد که این مدت زمان ممکن است در برخی ایام سال مثل روزهای پایانی سال و ... تغییر کند.

 

- گارانتی شامل پارچه و کلیه یراق آلات از قبیل گیربکس، زنجیر، وزنه های پرده و قاب بالای پرده می باشد و فقط شامل خرابی های ناشی از کارکرد عادی و تعویض قطعات اصلی خواهد بود.

 

- مشتری بایستی در هنگام دریافت سفارش از شرکت های حمل و نقل (پست، تیپاکس، باربری) صحت کالا را بررسی و از تحویل گرفتن کالای معیوب یا صدمه دیده خودداری نماید، در غیر این صورت تمام مسئولیت خرابی و یا شکستگی پرده به عهده ی مشتری خواهد بود.

 

- در صورتیکه پرده توسط فردی غیر از نصاب پرده بازار نصب شود و در هنگام نصب بدلیل عدم مهارت فرد نصب کننده مشکلی برای پرده بوجود بیاید، پرده بازار هیچ مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

 

- تصاویر موجود در سایت، ممکن است از نظر رنگ و طرح در حدود 10 درصد با رنگ و طرح واقعی پارچه تفاوت داشته باشند که این به دلیل کیفیت و تنظیمات موبایل، تبلت و یا مانیتور مشتری و همچنین افت کیفیت هنگام عکاسی است که لازم است در هنگام سفارش به این نکته توجه داشته باشید چون مرجوعی کالا در این حالت امکان پذیر نمی باشد.

 

- در صورتیکه قرار بر مرجوعی کالا باشد، پس از آنکه  کالای مرجوعی به شرکت رسید و صحت آن مورد تائید قرار گرفت، وجه پرداختی به حساب مشتری مسترد خواهد شد.

 

تکمیل فرآیند خرید و پرداخت به معنی پذیرش تمام این قوانین می باشد.


ضمانت محصولات