درخواست نصاب و کاتالوگ

درخواست نصاب و کاتالوگ

 

یکی از حساس ترین و کلیدی ترین بخش های خدمات تولید و عرضه ی پرده، قسمت اندازه گیری است. تمام مراحل بعدی شامل تولید و نصب و در نهایت رضایت مشتری از کار نصب شده، منوط به اندازه گیری صحیح و اصولی است.

 

با این حال، کلیه مشتریان محترم فروشگاه اینترنتی پرده بازار، بواسطه آموزش های نصب و اندازه گیری که در سایت قرار داده شده است می توانند بدون کوچکترین نگرانی و استرس اقدام به اندازه گیری پنجره و در نهایت نصب پرده کنند.

 

اما در صورتیکه به هر دلیلی تمایلی به انجام اینکار ندارید می توانید جهت هماهنگی برای اعزام کارشناس برای نصب یا اندازه گیری و مشاهده کاتالوگ (کالیته) محصولات با ما تماس بگیرید تا همکاران فنی راهنمایی و هماهنگی های لازم در این زمینه را انجام دهند.

 

لازم به توضیح می باشد که اعزام کارشناس جهت اندازه گیری، نصب یا ارائه کالیته محصولات مستلزم پرداخت هزینه است که این هزینه نسبت به تعداد پرده و شهر محل سکونت شما متغییر خواهد بود.

 

چنانچه در شهر تهران و یا شهرهایی که پرده بازار در آنها نمایندگی دارد سکونت داشته باشید می توانید درخواست اعزام کارشناس نمایید. جهت اطلاع از لیست نمایندگی های پرده بازار در شهر خود با ما تماس بگیرید.


درخواست نصاب و کاتالوگ