داستان پرده بازار

ظرافت و زیبایی

زیرمجموعه برند ایپک

داستان پرده‌بازار از سال 1395 شروع شد. وقتی گروهی مصمم و پرتوان عزم خود را جزم کردند تا با ارائه بیشترین مزیت برای مشتریان، نسل جدیدی از پرده‌های in door و out door، چون: زبرا، شید، ورتیلاین، سان اسکرین، کرکره چوبی، مینی، زیپ اسکرین و کرکره out door را در شرکت پرده بازار تولید و عرضه کنند.

محصولات ما ر ا مقایسه کنید!
نسل نوین پرده

برگرفته از تکنولوژی آلمان

گروه متخصص و خلاق پرده بازار، با تلاش و کوشش شبانه‌روزی و با بهره‌گیری از تکنولوژی پیشرفته کشور آلمان توانستند برای اولین بار خط تولید پرده‌های شید رولی و out door را با استفاده از پارچه‌های تولیدی ایپک ترکیه در ایران راه‌اندازی کنند و به عنوان زیرمجموعه برند ایپک، توفیق در این مسیر را از آنِ خود نمایند.

پرده‌هایی مدرن و با کیفیت که با ایجاد تغییراتی شگرف در دکوراسیون داخلی و خارجی محیط‌های اداری و خانگی، تمام مزایای یک پرده خوب را با خود به همراه داشته و موجب رضایت خاطر مشتریان می‌شود.

اساس اعتقاد شرکت پرده‌ بازار بر این است که با ایده‌آل‌ترین قیمت و ضمانت 18 ماهه، به عرضه باکیفیت‌ترین پرده‌های موتوردار، کنترل از راه دور و سیستم اتوماسیون خانه‌های هوشمند بپردازد و با تحقیق بیشتر، مسیری ناب را برای رسیدن به کیفیتی بالاتر دنبال کند.

از این رو تلاش شده شرح دقیقی از محصولات به همراه تصاویری باکیفیت از آنها ارائه شود و از این رهگذر، راهی ایمن برای عرضه و فروش انواع پرده فراهم گردد. بدین‌ترتیب مشتریان عزیز در سراسر ایران می‌توانند با آرامش خیال، محصولات متنوع را مقایسه کرده و بهترین انتخاب را برای خانه یا محل کار خود داشته باشند.

برای دریافت پاسخ سؤالات خود، کلیک کنید!

سؤالات شما